preloader

Search Here

Hakkımızda

Hakkımızda

Felsefemiz

KVA Mühendislik, Yurt içi ve Yurt Dışı tüm projelerde, inşaat sektörü içinde elektrik ve elektronik bina tesisatı konusunda faaliyet göstermektedir.

Merkezi Ankara'da olan firmamız, İnşaat Sektörünün ana disiplinlerinden biri olan elektrik-elektronik tesisatı konusunda müteahhitlik hizmetlerini sürdürmektedir.

KVA Mühendislik, inşa sektörünün tüm kalemlerinde; otel, hastane, ticaret merkezleri, banka merkezleri, endüstriyel tesisler, toplu konut uygulamaları gibi her türlü yapıda, anahtar teslimi iş kavramı benimsemiş, projelendirme aşamasından başlayarak, projeyi takip eden tüm aşamalarda elektrik ve elektronik sistemler ile ilgili tüm donanımlarla ilgili, her türlü mühendislik ve taahhüt hizmetini vermekte olup, işin kesin kabulüne kadar bütün süreçlerde profesyonel olarak faaliyet göstermektedir.

philosophy-image
philosophy-image

KVA Mühendislik, müşterileri ile yaptığı sözleşmeler dahilinde, taahhüt etmiş olduğu hizmetleri, talep edilen standartlar içinde, öngörülen bütçe ve süre dahilinde, entegre mühendislik anlayışı ile tamamlar, müşterilerilerinin beklentilerini karşılar, kalıcı bir memnuniyet oluşturur.

KVA Mühendislik, Sektöründe lider olabilmek için işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder. Bu taahhüdümüz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşecektir. Süreçlerimizin gelişimi, süreç ölçüm sonuçlarının sürekli iyileşmesi ile izlenecektir. Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur.

KVA Mühendislik olarak, ENH (Enerji Nakil Hattı Tesisleri), Güneş Enerjisi Çatı ve tarla uygulamaları projelendirilmesi ve taahhüt konularında da profesyonel hizmet vermektedir. Güneş Enerjisi Sistemlerinizde çağrı mektubunuzun çıkartılması, uygulamanın yerinde yapılması konusunda eksiksiz hizmet sunulmaktadır.

KVA Mühendislik, İletişim Bilgileri Elk. Mühendisi Kenan ERPİR +90(532) 453 43 23 - kva@kva.com.tr

Elektrik Mühendisi, Kenan ERPİR

0(532)4534323 kva@kva.com.tr

Ücretsiz Bilgi

client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo