Biz Kimiz?


KVA Mühendislik, Yurt içi ve Yurt Dışı tüm projelerde, inşaat sektörü içinde elektrik ve elektronik bina tesisatı konusunda faaliyet göstermektedir.

Merkezi Ankara'da olan firmamız, İnşaat Sektörünün ana disiplinlerinden biri olan elektrik-elektronik tesisatı konusunda müteahhitlik hizmetlerini sürdürmektedir.

KVA Mühendislik, inşa sektörünün tüm kalemlerinde; otel, hastane, ticaret merkezleri, banka merkezleri, endüstriyel tesisler, toplu konut uygulamaları gibi her türlü yapıda, anahtar teslimi iş kavramı benimsemiş, projelendirme aşamasından başlayarak, projeyi takip eden tüm aşamalarda elektrik ve elektronik sistemler ile ilgili tüm donanımlarla ilgili, her türlü mühendislik ve taahhüt hizmetini vermekte olup, işin kesin kabulüne kadar bütün süreçlerde profesyonel olarak faaliyet göstermektedir.

KVA Mühendislik, müşterileri ile yaptığı sözleşmeler dahilinde, taahhüt etmiş olduğu hizmetleri, talep edilen standartlar içinde, öngörülen bütçe ve süre dahilinde, entegre mühendislik anlayışı ile tamamlar, müşterilerinin beklentilerini karşılar, kalıcı bir memnuniyet oluşturur.

KVA Mühendislik, Sektöründe lider olabilmek için işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder. Bu taahhüdümüz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşecektir. Süreçlerimizin gelişimi, süreç ölçüm sonuçlarının sürekli iyileşmesi ile izlenecektir. Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur.

KVA Mühendislik olarak, ENH (Enerji Nakil Hattı Tesisleri), Güneş Enerjisi Çatı ve tarla uygulamaları projelendirilmesi ve taahhüt konularında da profesyonel hizmet vermektedir. Güneş Enerjisi Sistemlerinizde çağrı mektubunuzun çıkartılması, uygulamanın yerinde yapılması konusunda eksiksiz hizmet sunulmaktadır.

Kompanzasyon Sisteminizi kendiniz takip etmek istiyorsanız web sayfamızda yer alan KOMPANZASYON TAKİP  linki üzerinden ücretsiz olarak giriş yapmanız yeterlidir.KVA Mühendislik, İletişim Bilgileri Elk. Mühendisi Kenan ERPİR  05324534323 kva@kva.com.tr


Hizmetlerimizden Bazıları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız...

Elektrik - Proje - Taahhüt - Doğalgaz Topraklama, Trafo İşletme Sorumluluğu, Topraklama Raporu hizmetleri Yetkin ve Yetkili Elektrik Mühendisi Kenan ERPİR (EMO: 33181) tarafından sunulmaktadır.